Dzień Dziecka

Dzień dziecka obchodziliśmy już w naszym Przedszkolu dwa dni szybciej a to dzięki Radzie Rodziców która ufundowała nam 3 dmuchańce. Dzieci wyszalały i wyskakały się w tym dniu ile miały sił w nogach.

1 czerwca Dzień Dziecka rozpoczął się od wizty Pana Wójta - Piotra Rybki, który obdarował dzieci słodkim poczęstunkiem.
Resztę dnia spędziliśmy na naszym przedszkolnym podwórku tańcząc i rywalizując w zawodach sportowych. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji w tym: malowanie twarzy, sesja zdjęciowa, malowanie farbami po folii, zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym i placu zabaw. Kończąc aktywny udział w zabawach Panie poczęstowały dzieci lodami .
Naszym Kochanym Przedszkolakom życzymy dużo zdrówka I samych słonecznych dni:)

BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI 🙂