Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

"Przedszkole - to ono rozwinęło nam skrzydła...."
< Dnia 22 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023. Dzieci z grupy "Misie" zaprezentowały ostatnie w tym roku szkolnym swoje występy artystyczne, będące podsumowaniem ich całego pobytu w przedszkolu. Starszaki podkreślając powagę chwili pięknymi strojami galowymi, rozpoczęły uroczystość od tańca narodowego – poloneza, kolejno dumnie recytowały wierszyki oraz wspólnie śpiewały piosenki. W swoich występach dzieci również dziękowały wszystkim nauczycielom przedszkola, pracownikom oraz swoim młodszym kolegom i koleżankom. Dzieci uświetniły również swój występ układem tanecznym, który dzielnie i wytrwale uczyły się podczas zajęć . Na koniec wychowawczyni grupy - Pani Sabina Mikołajczyk podziękowała wszystkim dzieciom za wspólnie spędzony lata w przedszkolu i życzyła wszystkim sukcesów w dalszej nauce w szkole. Razem z Panią Dyrektor Panią Mariolą Ciszek gratulowały tegorocznym absolwentom. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola, książeczkę oraz drobne upominki na pamiątkę mile spędzonych lat w przedszkolu. Ten dzień był dla każdego pełen emocji, uśmiechu, radości ale także wzruszeń i łez. Wszystkim przedszkolakom życzmy bezpiecznych wakacji, pełnych przygód, a dzieciom rozpoczynającym szkolny etap edukacji samych sukcesów w nauce i wspaniałych wspomnień z pobytu w przedszkolu.

POWODZENIA ! Będziemy za Wami tęsknić!