Bal Karnawałowy 2023

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – tak wyglądał bal karnawałowy w Przedszkolu. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.
Wielką niespodzianką dla wszystkich była wizyta Pana Wójta - Piotra Rybki, który został zaproszony tego dnia do Przedszkola by opowiedzieć o swojej pracy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały Wójta Gminy Rudnik i po ciekawym spotkaniu wręczyły mu "Serdeczną karteczkę" , która jest symbolem szacunku i empatii dla zaproszonych Gości.
Dziękujemy Panu Wójtowi za miłe spotkanie i słodki poczęstunek.
Na zakończenie balu dzieci zjadły pyszne ciasto przygotowane przez Rodziców. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.