Dzień Kubusia Puchatka

Dnia 26 stycznia 2024 r. grupa „ PSZCZÓŁKI” świętowała Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. W tym szczególnym dniu dzieci zabawiły się w poszukiwanie Kubusia Puchatka. Dzieci przyniosły do przedszkola maskotki przedstawiające postacie z bajki, książki, puzzle. Na początku przywitaliśmy wszystkie przyniesione pluszaki, a następnie wyruszyliśmy w podróż do Stumilowego Lasu. Tego dnia na nasze przedszkolaki czekały liczne zabawy związane ze spotkaniem z przyjaciółmi Kubusia Puchatka, którzy przygotowali dla nas specjalne zadania do wykonania. Za każde dobrze wykonane zadanie otrzymaliśmy baryłkę miodu. Przedszkolaki m.in. dopasowywały kolory i kształty do obrazka, będąc u Tygryska dzieci musiały pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód. Pomogliśmy Królikowi zbierać wylosowane marchewki oraz Kłapouchemu zejść z pułapki ułożyć puzzle. Sowa przeczytała nam bajkę o uczuciach. Na koniec przybył tygrysek, który poczęstował wszystkie dzieci batonikiem i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Mamy nadzieję, że urodziny Misia o małym rozumku wszyscy będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i z niecierpliwością oczekiwać kolejnych w przyszłym roku.