Ogólnopolski Konkurs plastyczny pt."100 bajek Jana Brzechwy". Prace naszych przedszkolaków

Przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pt. "100 bajek Jana Brzechwy" organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Ryszarda Kinela w Raciborzu.

Kilkoro dzieci zostało wyróżnionych w konkursie i otrzymało zaproszenie na galę rozdania dyplomów i książek.
Prace dzieci były fenomenalne, przeważały prace przestrzenne, które dzieci wykonały w domu wraz ze swoimi Rodzicami. Za tak piękne przygotowanie prac konkursowych również i w przedszkolu wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, pokazały zdjęcie pracy którą wykonały i opowiedziały jaką bajkę przedstawiły w swojej pracy konkursowej.